Wiele lokalizacji w jednym miejscu!

Pełna dostępność i najlepsze oferty tylko w naszej aplikacji!

Szukasz noclegu?

W aplikacji Easyshare możesz w łatwy sposób zarezerwować apartament w ulubionej lokalizacji.
Dokonując rezerwacji poprzez aplikację, otrzymujesz najlepszą cenę i oszczędzasz czas, ponieważ cały proces odbywa się automatyczne.

Nie potrzebujesz już kluczy, nie musisz kontaktować się z wieloma właścicielami, podawać godziny swego przyjazdu, wysyłać maili z danymi do faktury.

Teraz wybierasz datę i pokój, a nasza aplikacja zaprowadzi Cię pod właściwy adres. Aplikacja w telefonie pozwoli Ci automatycznie otworzyć drzwi, system pobierze płatność, a na Twojego maila wyśle fakturę za pobyt.

Proste? Easyshare!

Samoobsługowe zameldowanie i wymeldowanie 24h/7
Płatność 100% online
Faktura VAT na Twój email
Darmowe WiFi
Wygodne łóżka
W pełni wyposażona kuchnia
Najlepsza lokalizacja

Samodzielne, komfortowe Apartamenty

w najlepszych lokalizacjach!

Apartamenty Easyshare to samodzielne, kompleksowo wyposażone mieszkania, gotowe na przyjęcie Gości biznesowych, rodzin z dziećmi czy turystów na krótki termin. Cechuje je całkowita niezależność i wysoki standard. Zameldowanie odbywa się całkowicie bezobsługowo, za pomocą naszej aplikacji.

Standardy hotelowe!

Apartamenty Easyshare oferują najwyższy standard, porównywalny z hotelowym. Wygodne łóżka kontynentalne, biała hotelowa pościel, komfortowe łazienki, telewizory, zasłony 100% zaciemniające. Dodatkowo każdy Apartament posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny.