Wynajem powierzchni do pracy!

Pełna dostępność i najlepsze oferty tylko w naszej aplikacji!

Szukasz powierzchni do pracy?

Nie potrzebujesz już biura na stałe w każdym większym mieście w którym załatwiasz swoje sprawy biznesowe.

Nasza aplikacja posiada funkcjonalność pozwalającą na automatyczną rezerwację sali konferencyjnej lub miejsca w strefie co-workingowej, która w prosty i intuicyjny sposób przeprowadzi Cię przez cały proces od rezerwacji, poprzez dotarcie do biura, jego otwarcie, dokonanie płatności i wystawienie faktury.

Proste?
Przecież jesteś częścią naszej społeczności Easyshare, wszystko ma być Easy.

Elastyczne możliwości rezerwacji przez aplikację Easyshare
Płatność 100% online
Faktura VAT na Twój email
Darmowe WiFi
dostęp do wody, herbaty i wyśmienitej kawy
serwis sprzątający

Eleganckie wnętrza, biznesowa

i kameralna atmosfera!

Operatorem oferowanej powierzchni biurowej premium jest Business Link -sieć  5 lokalizacji, znajdujących się w centrach najszybciej rozwijających się miast w Polsce i Czechach. W tym momencie klienci Easyshare mogą zarezerwować i korzystać z unikalnie zaprojektowanej powierzchni biurowej Business Link Maraton w Poznaniu. Business Link zapewnia miejsce do pracy dla zespołów od kilku do kilkuset osób. Najliczniejsza w sektorze nieruchomości biurowych obsługa codziennie dba o klientów, ich gości i wynajmowaną przestrzeń, pozwalając skupić się w pełni na swojej działalności biznesowej.

Wynajmij dopasowaną

do Ciebie przestrzeń!

Poszerzeniem oferty Easyshare dla profesjonalistów jest dostęp do w pełni wyposażonych pomieszczeń, w których Twoja firma i jej partnerzy mogą zająć się tym co dla Was najważniejsze. Sale posiadają telewizory, prestiżowy wystrój, infrastrukturę IT oraz niezależnie sterowaną klimatyzację.