to pakiet nowych usług proponowanych pasażerom kolei przez PKP S.A., polegających na możliwości łączenia podróży pociągiem z innymi środkami lokomocji.

Car-sharing

w pakiecie PKP Mobility to rozszerzenie przejazdu pociągiem o możliwość kontynuacji podróży samochodem i odpowiedź na potrzeby pasażerów. To także podróż bardziej przyjazna środowisku naturalnemu. Samochody dostępne w systemie car-sharingu PKP S.A. posiadają napęd elektryczny, co przekłada się także na szereg zalet dla odbiorców usługi m.in.: możliwość poruszania się po pasach zarezerwowanych dla autobusów oraz parkowanie bez opłat w strefach płatnego parkowania.

Samochody oferowane w ramach PKP Mobility można wypożyczyć na zarówno w systemie godzinowym, jak i dobowym. Samochód wygodnie zarezerwujesz podczas zakupu biletu kolejowego w systemie BILKOM. Z oferty możesz też skorzystać w trakcie trwania podróży pociągiem. Odbiór auta odbywać się będzie ze specjalnie udostępnionych w tym celu miejsc postojowych, zlokalizowanych przy dworcu kolejowym. Dzięki integracji platformy zakupu biletów BILKOM z systemem usługi car-sharingu, pasażer nie musi obawiać się o ewentualne zmiany w godzinie przyjazdu pociągu, bo przejazd jego pociągu będzie monitorowany, a godzina odbioru auta – korygowana na bieżąco. Pasażer zyskuje możliwość bieżącego zarządzania rezerwacją samochodu z poziomu specjalnej aplikacji mobilnej.

Jak skorzystać?

Kup bilet kolejowy w serwisie BILKOM.pl
Potwierdź chęć skorzystania z usługi car-sharing

W mailu informacyjnym otrzymasz specjalny link do aplikacji partnera usługi (Easyshare), gdzie będziesz mógł sfinalizować wynajem auta.

Zarejestruj się w aplikacji

Potrzebujesz aktualnego prawa jazdy oraz karty płatniczej.

Samochód możesz wynająć na godziny lub na doby
Pobierasz i oddajesz samochód na parkingu przy stacji, z której został wynajęty
Wybierz interesujący Cię wariant i ciesz się komfortową i ekologiczną jazdą
Jeśli zamówisz samochód z minimum 2 godzinnym wyprzedzeniem,

gwarantujemy Ci podstawienie samochodu na dedykowanych miejscach parkingowych w obrębie dworca PKP

Jeśli nie zarezerwowałeś samochodu z wyprzedzeniem,

zawsze możesz wynająć samochód po przyjeździe do stacji docelowej, jednak liczba samochodów jest ograniczona, dlatego nie możemy zagwarantować Ci ich dostępności

Cennik

Wynajem samochodu na godziny

Cennik wynajmu na godziny

Wynajem samochodu na doby

Cennik wynajmu na doby